KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534472
nr 1453 4472
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Pink Lady". Signerad. Olja på duk. Bildmått: 60x40 cm, yttermått inklusive ram: 60x40 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 mars 2022
kl 20:42:39
7/3 20:37:39
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson